SZCZĘŚLIWE MŁODE PARY

Ślub to najważniejszy dzień w życiu Młodej Pary. Na idealną uroczystość składa się nie tylko piękna sala czy suknia ślubna, ale i niezwykły tort, który o północy staje się gwiazdą zabawy weselnej. W swojej ofercie posiadamy wypieki, z których Młoda Para znajdzie coś na pewno dla siebie. Oferowane przez nas torty mogą być na bazie bitej śmietanie lub kremu. Ciasta dekorowane są masą cukrową, podawane są jako jedno duże ciasto bądź kilka mniejszych, efektownie osadzonych na pięknie zdobionych stojakach do ciast. Dużą popularnością w dzisiejszych czasach cieszą się wjazdy tortu z dymem przy przygaszonym świetle co stanowi nieziemski efekt dla Młodej Pary jak i dla ości weselnych :)

Cieszę się niezmiernie i dziękuję każdej Młodej Parze która skorzystała z moich usług :) dziękuję za zdjęcie które przysyłacie jak i również te na których mnie oznaczacie jako Piotra Rydza na facebook'u.

Wasza radość i szczęście są dla mnie największą rekompensatą.... praca to przyjemności jeśli pracuje się i współpracuje z takimi klientami jak WY :) 

Z przyjemności udostępniam zdjęcia na których jesteście wraz z moim torcikiem :) ciesze się że jest Was tylu , dziękuję tym którzy już ze mną współpracowali i ciesze się już na tych którzy w przyszłości podejmą ze mną współpracę 

 

WSZYSTKIM ŻYCZĘ MIŁOŚCI I SŁODYCZY NA KAŻDY DZIEŃ